Rowerowy konkurs Marszałka Nazwij trasy Pomorza Zachodniego i zgarnij nagrody!

05 maj 2016, 11:54 (wiek: 2 lat)

Musi być kojarzona z regionem i dotyczyć topografii trasy. Niby proste, a jednak nie takie łatwe. Miłośnicy dwóch kółek, pasjonaci turystyki, sympatycy Pomorza Zachodniego i nie tylko – nazwijcie cztery główne trasy rowerowe Województwa Zachodniopomorskiego! Macie czas do 22 maja do godziny 24:00.

- Po szerokiej współpracy z samorządami, teraz do zaangażowania się w proces powstawania tras zapraszamy mieszkańców. Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na nazwy szlaków. Z waszą pomocą turystyka rowerowa może stać się wizytówką naszego regionu – powiedział Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

W ciągu kilku lat na Pomorzu Zachodnim powstanie licząca blisko 1000 kilometrów sieć tras rowerowych. Od chęci, siły nóg i determinacji mieszkańców regionu a także turystów, będzie zależeć gdzie zawiozą ich rowery. Zgodnie z Koncepcją tras rowerowych Pomorza Zachodniego w Zachodniopomorskiem powstaną cztery główne turystyczne trasy rowerowe i to mieszkańcy zdecydują jak zostaną nazwane.

Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone tabletami i rowerowymi sakwami z logotypem Pomorza Zachodniego. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i polega na zgłoszeniu przez uczestnika pomysłów nazw dla czterech tras rowerowych, które powstaną na terenie Pomorza Zachodniego. Zgłoszenia do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie przez uczestnika Formularza zgłoszeniowego. Formularz zgłoszeniowy w postaci zeskanowanego dokumentu zapisanego w PLIKU PDF, JPG lub TIFF należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: rower.obywatelski@wzp.pl do dnia 22 maja 2016 r., do godziny 24:00.