Newsletter od 25 maja 2018

25 maj 2018, 13:18 (wiek: 1 lat)

W związku z tym, że 25 maja br. w życie wchodzi rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy Cię, że aby dalej korzystać z newslettera musisz ponownie zarejestrować się na stronie parseta.org.pl i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji poprzez pocztę elektroniczną. W celu realizacji tej usługi Twoje dane przechowywane są w naszej bazie przez czas funkcjonowania newslettera lub do chwili rezygnacji z otrzymywania newslettera.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty z siedzibą w Karlinie, ul. Szymanowskiego 17, kod pocztowy 78-230 , e-mail: zmigdp@parseta.org.pl
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@parseta.org.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne

W każdej chwili możesz wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera – ponownie podając swój adres e-mail na stronie parseta.org.pl.