Zaproszenie na szkolenie - „Zmiany w rozliczeniach z tytułu ZUS w ujęciu transgranicznym”

07 styczeń 2019, 15:08 (wiek: 136 dni) Kategoria: Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu POMERANIA na lata 2009 - 2012

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w  Koszalinie ma  zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium pn. „Zmiany w rozliczeniach z tytułu ZUS w ujęciu transgranicznym", które odbędzie się w dniu 21.01.2019 r. , w godzinach 9:00-15:30, o miejscu poinformujemy w osobnym e-mailu. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców ,pracowników działów kadrowych, biur rachunkowo-księgowych, do pracowników działów księgowości i kadr w urzędach miast, gmin, w starostwach, a także do osób zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pani AGNIESZKA HAWRAN - Główna Księgowa prowadząca samodzielne Biuro Rachunkowe w Koszalinie, absolwentka Politechniki Koszalińskiej na kierunku Ekonomii i Zarządzania oraz studiów podyplomowych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie o specjalizacji Rachunkowość. Posiada bieżącą wiedzę w temacie podatków PIT, CIT oraz VAT, jak również doświadczenie w prowadzeniu Ksiąg Handlowych zgodnie z krajowymi oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości, KPiR oraz Ryczałt.

Obsługuje program księgowy ERP Optima z Comarch, prowadzi Kadry, Płace i rozliczenia ZUS za pomocą programu Płatnik (Certyfikat Księgowy Nr 59335/2012 wydany przez Ministra Finansów)

W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres:cud@ko-pomerania.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14.01.2019 r., o udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszenia.

 

Serdecznie zapraszamy