kwi26

W dniu 26 kwietnia 2017 r. w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Lipiu odbyła się konferencja pn. Zielone Dorzecze, podsumowująca realizację projektów pn. „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie Dorzecza Parsęty poprzez edukację dzieci i młodzieży” oraz „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz gmin sąsiednich”. W konferencji udział wzięli przedstawiciele gmin wchodzących w skład Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, dyrektorzy i nauczyciele szkół oraz...Czytaj dalej











Rozwój infrastruktury kajakowej na terenie Dorzecza Parsęty

