Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).
Warsztat online pt. "Komunikacja międzykulturowa (POL-NIEM) w mediach społecznościowych"
Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Strausberg zaprasza Państwa serdecznie na polsko-niemiecki warsztat online pt. "Komunikacja międzykulturowa (POL-NIEM) w mediach społecznościowych". Wydarzenie odbędzie się 30 marca w godz. od 10.00 do 12.00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Media społecznościowe przyczyniły się do powstania nowej formy wymiany informacji, której nie powinno się lekceważyć w firmowej komunikacji międzykulturowej, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Polacy i Niemcy posługują się często różnymi metodami i strategiami komunikacji, co utrudnia im współpracę.
Prowadząca szkolenie, dr Anna Storck, jest bardzo doświadczoną trenerką, która prowadzi konsultacje dla organizacji, firm, zespołów i osób indywidualnych. Pomaga im osiągać cele biznesowe w różnych kręgach kulturowych. Dr Stock urodziła się w Polsce i ma bogate doświadczenie życia i pracy w różnych krajach świata. Jest założycielką "interkultura", międzykulturowej firmy szkoleniowo-doradczej.
Podczas warsztatu szczegółowo zbadane zostaną różnice w komunikacji w kontekście polsko-niemieckim, a podstawowe umiejętności komunikacyjne uczestników zostaną zidentyfikowane dzięki udziałowi w studiach przypadków i poddane analizie. W celu pogłębienia znaczenia zrozumienia i elastyczności dla skutecznej komunikacji, omówione zostaną autentyczne kampanie i informacje z mediów społecznościowych.
Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają po jego zakończeniu materiały szkoleniowe oraz 4-tygodniowy bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej firmy "interkultura", na której będą mieli możliwość ćwiczenia nowonabytych umiejętności w języku angielskim.
Warsztat będzie prowadzony w języku niemieckim, z tłumaczeniem symultanicznym na język polski.
Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w warsztacie, zapraszamy do rejestracji za pomocą załączonego formularza zgłoszeniowego, który należy wysłać mailem pod adres: sbc@stic.de.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 marca. Po wysłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link do Webinaru na platformie ZOOM. Szczegółowy program warsztatu również znajda Państwo w załączniku.
Prosimy o przekazanie zaproszenia do udziału w warsztacie innym potencjalnym zainteresowanym.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 00 49 3341 335 3721 lub pod adresem mailowym: sbc@stic.de
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie.