Strona główna

Aktualności

maj23

Seminarium online pn. „Pokonać stres i wypalenie zawodowe” 12.06.2023

Masz dość swojej pracy?
Odczuwasz przepracowanie, z niechęcią myślisz o pracy?
Czujesz rozdrażnienie, obojętność, odliczasz minuty do zakończenia pracy?
Masz problemy ze snem, odczuwasz napięcie, podenerwowanie, praca nie daje Ci satysfakcji?

Jeżeli TAK, to zapraszamy na seminarium online pn. „Pokonać stres i wypalenie zawodowe", które odbędzie się w dniu 12.06.2023 r., w godzinach 10:00 – 14:00.

Seminarium poprowadzi Pani Grażyna Nowicka -Czytaj dalej

maj17

Zaproszenie na seminarium online pn. „Zmiany w dokumentacji pracowniczej 2023. Nowy układ Akt Osobowych".

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie zaprasza na bezpłatne seminarium online pn. „Zmiany w dokumentacji pracowniczej 2023. Nowy układ Akt Osobowych", które odbędzie się w dniu 26.05.2023 r., w godzinach 10:00 – 12:00.
Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rejestracji online dostępny pod adresem:
Czytaj dalej

kwi28

Zakończenie budowy przystani kajakowych w gminie Białogard, Tychowo i Karlino

Zakończyły się prace związane z budową przystani kajakowych w gminie Białogard, Tychowo i Karlino. Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania „Budowę przystani kajakowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gmin: Tychowo, Białogard, Karlino”. Przystanie kajakowe zostały wykonane jako umocnienie brzegowe w istniejącej skarpie. Do wody prowadzą betonowe stopnie, z których bezpośrednio na rzekę wodowane będą kajaki. Skarpa rzeki w obrębie przystani umocniona została materacami gabCzytaj dalej

kwi28

W dniu 02 maja 2023 (wtorek) Biuro Związku będzie nieczynne.

kwi07

INFORMUJEMY,ŻE W DNIU 07.04.2023 (PIĄTEK) BIURO ZWIĄZKU BĘDZIE CZYNNE DO GODZ. 12.00

kwi06

PSZOK w Postominie

Zakończyła się rozbudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Postominie. W dniu 05.04.2023 r. został przeprowadzony odbiór końcowy II etapu realizacji inwestycji w Postominie. W ramach zadania wybudowano dwie połączone ze sobą hale o konstrukcji stalowej. Hale będą służyły do magazynowania odpadów, którym będzie można nadać drugie życie. Będzie można przywozić m.in. czyste, zadbane, zdatne do użytkowania meble, lustra, zabawki, sprzęt sportowy, naczynia ceramiczne i szklane, ksiąCzytaj dalej

mar30

Przypominajka!

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie przypominamy o trwających warsztatach edukacyjnych dla dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz świetlic z gmin członkowskich ZMIGDP na bezpłatne warsztaty edukacyjne organizowane w ramach Kampanii społeczno-edukacyjnej „STOP Kłusownictwu”, które są realizowane w ramach projektu pn.

„Ochrona łososia atlantyckiego i minoga rzecznego na Specjalnym Obszarze Ochrony Siedlisk Dorzecze Parsęty PLH”

Podczas warsztatów uczestnicCzytaj dalej

mar30

Rozpoczęliśmy tegoroczne zarybienia wylęgiem troci wędrownej!

Spieszymy poinformować, że do dopływów Parsęty w dniu dzisiejszym trafiło 50 000 szt. wylęgu żerującego troci wędrownej (Górna Parsęta na wysokości Storkowa Pustkowia i Żegnicy oraz Mogilnica). W dniu jutrzejszym, tj. 31.03.2023 kolejne 50 000 szt. trafi do Wogry, Dębnicy, Gęsiej, Chwalimka, Bliska Struga. W zarybieniach biorą udział uczestnicy warsztatów edukacyjnych prowadzonych dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz świetlic z gmin członkowskich ZMIGDP, które są organizowCzytaj dalej

mar27

Zaproszenie na seminarium online pn. "Social media w marketingu"

 Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Social media w marketingu", które odbędzie się w dniu 14.04.2023 r., w godzinach 10:00 – 14:00.

Udział w szkoleniu z marketingu w mediach społecznoCzytaj dalej

sty31

Kampania społeczno – edukacyjna „STOP kłusownictwu”

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie udostępnia w wersji elektronicznej biuletyn edukacyjny dla dzieci i młodzieży pn. „Fauna i flora Dorzecza Parsęty” oraz biuletyn dla wędkarzy i turystów pn.: „STOP kłusownictwu” Biuletyny zostały wykonane w ramach projektu pn.

„Ochrona łososia atlantyckiego i minoga rzecznego na Specjalnym Obszarze Ochrony Siedlisk Dorzecze Parsęty PLH 320007”

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego InCzytaj dalej

Wyświetlanie 21 do 30 z 571 aktualności