Strona główna

Aktualności

maj11

Rozpoczęcie budowy ścieżek rowerowych w Gminie Karlino

Rozpoczęcie budowy ścieżek rowerowych w Gminie Karlino.

W dniu 13 maja 2011 roku o godz. 10.30 w Karlinie nastąpi uroczyste przekazanie placu budowy pod inwestycję polegającą na budowie na terenie Gminy Karlino ścieżek rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Czytaj dalej

maj06

57 Polsko-Niemieckie Forum “Wymiana doświadczeń w Euroregionie Pomerania na temat innowacyjnych metod w dziedzinie rehabilitacji i odnowy biologicznej”.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w

57 Polsko-Niemieckim Forum “Wymiana doświadczeń w Euroregionie Pomerania na temat innowacyjnych metod w dziedzinie rehabilitacji i odnowy biologicznej”.

Czytaj dalej

kwi22

Podsumowanie konferencji „Eksport i inwestycje szansą rozwoju przedsiębiorstw w Polsce”

W dniu 19.04.2011 w siedzibie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty odbyła się konferencja na temat: „Eksport i inwestycje szansą rozwoju przedsiębiorstw w Polsce”.

 

Konferencja została zorganizowana przez Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania Czytaj dalej

kwi15

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych WROCŁAW 2011


W dniach 8 - 10 kwietnia w  hali Orbita we Wrocławiu odbyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych WROCŁAW 2011.

Wysoki poziom organizacyjny przyciągnął dużą ilość wystawców z całej Polski. Wśród nich znalazły się województwa, regiony, gminy, powiaty, miasta,
Lokalne Organizacje Turystyczne oraz Stowarzyszenia. m.in. LOT Dorzecza Parsęty, Gmina Ustronie Morskie, Gmina Kołobrzeg, Miasto Kołobrzeg, Miasto Koszalin, Uzdrowisko Kamień Pomorski, Miasto OstCzytaj dalej

kwi08

19.04.2011 Konferencja: „Eksport i inwestycje szansą rozwoju przedsiębiorstw w Polsce.”

ZAPRASZAJĄ: Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA Urząd Miejski w Karlinie Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego Czytaj dalej

kwi06

Przejrzysta strona BIP

Miasto Kołobrzeg zostało laureatem konkursu "Przejrzysta strona BIP" organizowanego przez MSWiA przy wsparciu Sputnik Software. Konkurs składał się z 3 etapów. W pierwszym etapie rozesłanych zostało 2809 ankiet do JST (jednostek samorządu terytorialnego): 2414 gmin, 65 miast na prawach powiatu, 314 powiatów, 16 województw.

Ankiety odesłało 1079 JST. W drugiej części wyłoniono 300 JST spełniającyCzytaj dalej

kwi06

Ewidencja miejscowości, ulic i adresów

Główny Urząd Geodezji i Kartografii planuje nieodpłatnie udostępnić gminom aplikację komputerową umożliwiającą prowadzenie w systemie teleinformatycznym ewidencji miejscowości, ulic i adresów.Czytaj dalej

mar30

II Spotkanie warsztatowe „Pomorski Krajobraz Rzeczny”


Szanowni Państwo,

            w imieniu Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w Szczecinie, zapraszamy na II Spotkanie Warsztatowe, które odbędzie w ramach realizacji projektu „Pomorski Krajobraz RzeCzytaj dalej

mar21

test

teststCzytaj dalej

mar07

Nagroda Przyjaznego Brzegu dla Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

W dniu 5 marca 2011 r. w Warszawie w czasie Targów Wiatr i Woda odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom VII edycji konkursu o Nagrodę Przyjaznego Brzegu pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki – za rok 2010.

 

Wśród laureatów konkursu nagrodę otrzymał Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty za inwestycje w kajakarstwo, stające się „czystym” przemysłem.

Czytaj dalej

Wyświetlanie 551 do 560 z 571 aktualności