Strona główna

Aktualności

lut10

Nagroda specjalna dla Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

W dniu 3 lutego 2017 r. odbyły się „Karlińskie Wieże Sukcesu”. Podczas uroczystej gali Dyrektor Biura Związku Iwona Czerniec odebrała nagrodę dla Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w kategorii: nagroda specjalna.

Karlińskie Wieże Sukcesu to doroczne spotkanie samorządu z przedstawicielami wszystkich środowisk Gminy Karlino. Statuetka jest przyznawana przedsiębiorcom, osobom fizycznym i prawnym działającym na rzecz lokalnej społeczności.

Czytaj dalej

gru30

Sprzedaż zezwoleń na amatorski połów ryb w obwodzie rybackim rzeki Parsęta nr 1

Od 19 grudnia 2016 r. zezwolenie na amatorski połów ryb można wykupić poprzez sklep internetowy, który znajduje się pod adresem:  

https://sklep.parseta.pl

jak również w sklepach wędkarskich:

1) Sklep Wędkarski, Michał Jania, ul. Jedności NarCzytaj dalej

gru29

Konferencja w ramach projektu "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz gmin sąsiednich"

W dniu 16.12.2016 r. w siedzibie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty odbyła się konferencja podsumowująca dotychczasowy stan realizacji projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz gmin sąsiednich”.

Czytaj dalej

gru16

Konferencja DORZECZE PEŁNE ENERGII za nami

W dniu 13 grudnia 2016 r. w Hotelu Diva Spa w Kołobrzegu odbyła się konferencja kończąca realizację projektu „Działania infrastrukturalne na rzecz poprawy stanu środowiska w obiektach użyteczności publicznej na terenie Dorzecza Parsęty”, KIK/48. Zaproszenie na konferencję przyjęli między innymi:

  • Pan Guido Beltrani Dyrektor Biura Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy przy Ambasadzie Szwajcarii
  • Pan Krzysztof Kaczmarek – National Program Officer – Biuro SPPW przy AmbasadziCzytaj dalej

gru14

Sprzątanie brzegów rzeki Parsęty

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego sezonu trociowego na rzece Parsęcie Towarzystwo Miłośników Parsęty, Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, Koło Miejsko-Gminne Karlino oraz Urząd Miasta Karlino serdecznie zaprasza w dniu 28 grudnia 2016 na sprzątanie brzegów rzeki.
Zbiórka chętnych osób z terenu Białogardu i okolic o godz. 8:00 przed Urzędem Miasta. Dla osób z Karlina i okolic pod siedzibą Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie o godz. 8Czytaj dalej

Wyświetlanie 31 do 35 z 345 aktualności