Strona główna

Aktualności

lut24

KONKURS NA LOGO 25-lecia Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie

Ogłaszamy otwarty konkurs na opracowanie projektu graficznego logotypu na obchody 25 lecia Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1.000 zł (<strong">tysiąc złotych brutto).</strong"> Przedmiotem konkursu jest opracowanie znaku graficznego, który będzie używany jako LOGO Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w roku jubileuszowym wraz z innymi logotypami do celów indentyfikacyjnych, informacyjnych i promocyjnych. ProjektyCzytaj dalej

lut23

Ochrona ichtiofauny ginącej i zagrożonej wyginięciem w dorzeczu Parsęty w roku 2017 etap I i II

Miło nam poinformować, że w dniu 08.02.2017 r. Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie postanowił udzielić dofinansowania na realizację zadania pn. „Ochrona ichtiofauny ginącej i zagrożonej wyginięciem w dorzeczu Parsęty w roku 2017 etap I i II”. Dofinansowanie w formie łącznej dotacji w wysokości 254.998,88 zł zostanie przeznaczone na zakup materiału zarybieniowego. W ramach etapu I i II do wód Królowej trafią następujące gatunki ryb:
•Lipień - wyCzytaj dalej

lut13

Budowa Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

Miło nam poinformować że w dniu 13 lutego w Biurze Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie nastąpiło podpisanie umowy na dofinansowanie Budowy PunkCzytaj dalej

lut10

Nagroda specjalna dla Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

W dniu 3 lutego 2017 r. odbyły się „Karlińskie Wieże Sukcesu”. Podczas uroczystej gali Dyrektor Biura Związku Iwona Czerniec odebrała nagrodę dla Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w kategorii: nagroda specjalna.

Karlińskie Wieże Sukcesu to doroczne spotkanie samorządu z przedstawicielami wszystkich środowisk Gminy Karlino. Statuetka jest przyznawana przedsiębiorcom, osobom fizycznym i prawnym działającym na rzecz lokalnej społeczności.

Czytaj dalej

gru30

Sprzedaż zezwoleń na amatorski połów ryb w obwodzie rybackim rzeki Parsęta nr 1

Od 19 grudnia 2016 r. zezwolenie na amatorski połów ryb można wykupić poprzez sklep internetowy, który znajduje się pod adresem:  

https://sklep.parseta.pl

jak również w sklepach wędkarskich:

1) Sklep Wędkarski, Michał Jania, ul. Jedności NarCzytaj dalej

Wyświetlanie 31 do 35 z 348 aktualności