Strona główna

Aktualności

maj11

Rozpoczęcie budowy ścieżek rowerowych w Gminie Karlino

Rozpoczęcie budowy ścieżek rowerowych w Gminie Karlino.

W dniu 13 maja 2011 roku o godz. 10.30 w Karlinie nastąpi uroczyste przekazanie placu budowy pod inwestycję polegającą na budowie na terenie Gminy Karlino ścieżek rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Czytaj dalej

maj06

57 Polsko-Niemieckie Forum “Wymiana doświadczeń w Euroregionie Pomerania na temat innowacyjnych metod w dziedzinie rehabilitacji i odnowy biologicznej”.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w

57 Polsko-Niemieckim Forum “Wymiana doświadczeń w Euroregionie Pomerania na temat innowacyjnych metod w dziedzinie rehabilitacji i odnowy biologicznej”.

Czytaj dalej

kwi22

Podsumowanie konferencji „Eksport i inwestycje szansą rozwoju przedsiębiorstw w Polsce”

W dniu 19.04.2011 w siedzibie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty odbyła się konferencja na temat: „Eksport i inwestycje szansą rozwoju przedsiębiorstw w Polsce”.

 

Konferencja została zorganizowana przez Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania Czytaj dalej

kwi15

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych WROCŁAW 2011


W dniach 8 - 10 kwietnia w  hali Orbita we Wrocławiu odbyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych WROCŁAW 2011.

Wysoki poziom organizacyjny przyciągnął dużą ilość wystawców z całej Polski. Wśród nich znalazły się województwa, regiony, gminy, powiaty, miasta,
Lokalne Organizacje Turystyczne oraz Stowarzyszenia. m.in. LOT Dorzecza Parsęty, Gmina Ustronie Morskie, Gmina Kołobrzeg, Miasto Kołobrzeg, Miasto Koszalin, Uzdrowisko Kamień Pomorski, Miasto OstCzytaj dalej

kwi08

19.04.2011 Konferencja: „Eksport i inwestycje szansą rozwoju przedsiębiorstw w Polsce.”

ZAPRASZAJĄ: Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA Urząd Miejski w Karlinie Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego Czytaj dalej

Wyświetlanie 431 do 435 z 451 aktualności