Zaproszenie na 81 polsko - niemieckie forum przedsiębiorców pn. "Transgraniczna wymiana doświadczeń na temat innowacyjnych metod stosowanych w dziedzinie odnowy biologicznej i rehabilitacji"

08 październik 2018, 14:07 (wiek: 6 lat) Kategoria: Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu POMERANIA na lata 2009 - 2012

W dniu 25.10.2018r. w Hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu odbędzie się 81 polsko - niemieckie forum przedsiębiorców pn. "Transgraniczna wymiana doświadczeń na temat innowacyjnych metod stosowanych w dziedzinie odnowy biologicznej i rehabilitacji". Forum organizowane jest przez Centrum Usługowo - Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie i Koszalinie.

Podczas forum poruszone zostaną m.in. prawne zagadnienia dotyczące refundacji pobytów oraz pracy fizjoterapeutów, zaprezentowane zostaną nowoczesne metody rehabilitacji, urządzenia i sprzęt wykorzystywany w zabiegach, konkretne prelekcje np. na temat trendów w nauce chodu, ale również zaprezentowane zostaną hotele, ich oferty, oraz prezentacja baz zabiegowych.

Forum będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zarówno z gośćmi z Polski, jak i z Niemiec. Przewidziane są rozmowy kooperacyjne, podczas których będą mogli Państwo dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach w odnowie biologicznej i rehabilitacji oraz podzielić się swoim doświadczeniem w tym zakresie.

Ponadto zaplanowaliśmy również miejsce, gdzie uczestnicy będą mogli zaprezentować ulotki, materiały promocyjne swoich hoteli oraz świadczonych usług, do czego serdecznie zachęcamy.

W załączniku przesyłam program forum oraz formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do dnia 15.10.2018r. drogą mailową na adres mb@parseta.org.pl
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji:
Małgorzata Bochniak, tel. +48 94 311 35 49 lub e-mail: mb@parseta.org.pl