Zaproszenie na Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców „Media społecznościowe i technologie informatyczne w branży turystycznej“, Eberswalde 15 listopada 2018

11 październik 2018, 11:13 (wiek: 6 lat) Kategoria: Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu POMERANIA na lata 2009 - 2012

Szanowni Państwo,

Informatyzacja w branży turystycznej postępuje niezwykle szybko. Bazy danych, portale internetowe czy aplikacje, to tylko kilka przykładów tego trendu. Owe głębokie zmiany, zarówno w Polsce jak i w Niemczech, mają znaczący wpływ na wszystkie obszary tej branży, począwszy od rezerwacji i marketingu, kończąc na komunikacji z klientami.

Mając na uwadze te przeobrażenia, Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Schwedt nad Odrą ma zaszczyt zaprosić, w imieniu Związku Komunalnego Europaregion POMERANIA e. V., na Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców pt. "Media społecznościowe i technologie informatyczne w branży turystycznej", które odbędzie się w Eberswalde 15 listopada 2018 r.

Podczas wydarzenia chcielibyśmy zaprezentować Państwu, jak regiony, miasta i gminy po obu stronach Odry, reagują na te przemiany. Zaprosiliśmy również firmy informatyczne z Polski i Niemiec do zaprezentowania swoich produktów przeznaczonych dla branży turystycznej. Na koniec chcielibyśmy zachęcić do wspólnego zastanowienia się nad technicznymi i strategicznymi rozwiązaniami, które sprostają specyficznym wyzwaniom turystyki w polsko-niemieckim regionie przygranicznym.

Prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego faksem na nr 0049 3332 538929 lub e-mailem na adres sbc.barnim.uckermark@pomerania.net do 30 października 2018 do naszego biura w Schwedt.