Zaproszenie na forum przedsiębiorców pn. "Rozwój turystyki kajakowej na obszarze transgranicznym – wymiana doświadczeń”

19 marzec 2019, 12:23 (wiek: 4 lat) Kategoria: Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu POMERANIA na lata 2009 - 2012

Szanowni Państwo,

W dniu 04.04.2019r. odbędzie się Polsko - Niemieckie forum przedsiębiorców pn.

"Rozwój turystyki kajakowej na obszarze transgranicznym – wymiana doświadczeń”.

Spotkanie odbędzie się w Karlińskim Ośrodku Kultury przy ulicy Parkowej 1 w Karlinie, a organizatorami wydarzenia są Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie i Koszalinie.

Krajobraz i ukształtowanie geologiczne województwa zachodniopomorskiego stwarzają doskonałe warunki do uprawiania turystyki wodnej, w której tkwi ogromny potencjał pozwalający na długotrwałe promowanie regionu i pozyskiwanie dochodów z tego tytułu. Z turystyki wodnej wynikają także pozytywne aspekty dla całej gospodarki. Jeśli chodzi o turystykę śródlądową, to ogromnym zainteresowaniem cieszy się turystyka kajakowa, która z roku na rok w całym Euroregionie Pomerania znajduje coraz większą liczbę sympatyków.

Celem niniejszego forum jest przedstawienie tematyki turystyki kajakowej, intensywnie rozwijającej się na obszarze transgranicznym, nawiązanie kontaktów biznesowych oraz wymiana doświadczeń pomiędzy polskimi i niemieckimi uczestnikami z branży turystyki wodnej. Podczas forum swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się eksperci zarówno z Polski jak i z Niemiec, którzy będą do Państwa dyspozycji podczas całego wydarzenia.

Część merytoryczna wydarzenia trwać będzie od godziny 10:00 do 14:30, następnie po jej zakończeniu pragniemy zaproponować Państwu przejazd na zmodernizowaną przystań kajakową w Karlinie.

W załączniku znajdą Państwo program forum oraz formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28.03.2019r. pod adresem e-mail: mb@parseta.org.pl