Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Zaproszenie na seminarium online pn. „Zamówienia publiczne w jednostkach realizujących projekty dofinansowane z UE”

15 luty 2021, 17:24 (wiek: 3 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zamówienia publiczne w jednostkach realizujących projekty dofinansowane z UE”, które odbędzie się w dniu 26.02.2021 r., w godzinach 9:00 – 15:00. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców, pracowników administracji publicznej, a także osób zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Tomasz Kowalewski, ekspert, specjalizujący się w tematyce zamówień publicznych, kontroli projektów oraz funduszy unijnych, jak również kontroli zarządczej i funkcjonowania administracji publicznej. Aktywny doradca zamawiających i wykonawców w procesie udzielania zamówień publicznych oraz beneficjentów funduszy unijnych w zakresie realizacji projektów. Od 2008 r. trener prowadzący szkolenia z zakresu zamówień publicznych, kontroli zarządczej i zarządzania w administracji publicznej oraz finansów publicznych i funduszy unijnych. Przez 17 lat związany z administracją publiczną – doświadczenie na stanowisku audytora wewnętrznego, wieloletni kierownik komórek weryfikacji wniosków o dofinansowanie projektów oraz kontroli projektów w ramach funduszy unijnych. W 2020 roku przeprowadził szereg szkoleń z zamówień w ramach projektu szkoleniowego Ministerstwa Rozwoju i Infrastruktury.

W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23.02.2021 r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w seminarium jest BEZPŁATNY.

Serdecznie zapraszamy