Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Zaproszenie na 95. Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców "Strategie gospodarcze w Euroregionie POMERANIA" online w dniu 10.06.2021

07 czerwiec 2021, 09:16 (wiek: 3 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Jak skutecznie kształtować przyszłość gospodarczą w Euroregionie POMERANIA? Wraz ze stworzeniem „Koncepcji rozwoju i działań 2021-2030” powstał dokument strategiczny, który zawiera konkretne propozycje dla gmin, samorządów i przedsiębiorstw. Tworząc strategię każdy musi skonfrontować się z podobnymi pytaniami. Jaki kierunek należy obrać? Jak długo utrzyma się obecny trend? Jak warunki gospodarcze będą się zmieniać w czasie? I wreszcie pojawia się pytanie: Jaka strategia jest właściwa dla mojego miasta, gminy lub firmy?

 

Tę tematykę chciałoby poruszyć Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania ze Schwedt i Szczecina wraz z zaproszonymi ekspertami na 95. Polsko-Niemieckim Forum Przedsiębiorców "Strategie gospodarcze w Euroregionie POMERANIA" w dniu 10.06.2021, na które w imieniu Wspólnoty Komunalnej Europaregion POMERANIA e. V. serdecznie Państwa zapraszamy. Zaproszeni prelegenci - doradcy biznesowi, lokalni politycy, przedstawiciele gospodarki komunalnej i rozwoju gospodarczego - zaprezentują swoje pomysły, omówią obiecujące strategie i szanse dla lokalnych firm oraz przedstawią oczekiwania dotyczące przyszłego rozwoju gospodarczego.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani wydarzeniem, prosimy o rejestrację pod następującym linkiem: https://sbcud.net/events/95-polsko-niemieckie-forum-przedsiebiorcow-strategie-gospodarcze-w-euroregionie-pomerania/.

Forum odbędzie się na platformie ZOOM i będzie tłumaczone symultanicznie. Wydarzenie jest dofinansowane przez UE ze środków programu Interreg Va. Uczestnictwo jest bezpłatne.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikami Centrum Usługowo-Doradczego w Schwedt telefonicznie (03332 5389-25/-26) lub pocztą elektroniczną (sbc.barnim.uckermark@pomerania.net).