Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Warsztat online „CSR – Jak budować odpowiedzialność ekonomiczną w sposób zrównoważony i z sukcesem“

07 czerwiec 2021, 09:26 (wiek: 3 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Centrum Usługowo-Doradcze w Neubrandenburgu organizuje w dniu 14.06.2021 warsztat w formacie online pod tytułem: „CSR – Jak budować odpowiedzialność ekonomiczną w sposób zrównoważony i z sukcesem“, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Wydarzenie odbywa się poprzez platformę ZOOM.

Annette Riedel jest od 25 lat z zamiłowania przedsiębiorczynią. Swoje wizjonerskie, zachęcające i aktywizujące cechy, a także intuicję i empatię skutecznie wykorzystuje w szkoleniach, coachingu i mentoringu. Poza tym posiada bogate doświadczenie w procesach przemian i duży zasób metod do wyboru. Jej celem jest wspieranie Państwa w prowadzeniu firmy i kształtowaniu życia, tak aby zapewnić w nim stały sukces, stworzyć lepsze relacje i odnieść sukces ekonomiczny.

W jaki sposób firma może osiągnąć trwałe efekty działania? Czy zrównoważony biznes może odnieść  konkurecyjną przewagę? Na jakie obszary w firmie wpływa CSR? Czy można wymiernie zwiększyć sukces firmy? Czy trend w kierunku większej trwałości jest wynikiem pandemii koronawirusa? Jakie zmiany nas czekają? W jaki sposób zdobywamy umiejętności wdrożeniowe?

Czy wzbudziliśmy Państwa ciekawość naszym warsztatem? W załączonym programie znajdują się informacje jakie tematy będziemy poruszać podczas naszego wydarzenia.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o rejestrację pod następującym linkiem:

https://sbcud.net/events/warsztat-csr-jak-budowac-odpowiedzialnosc-ekonomiczna-w-sposob-zrownowazony-i-z-sukcesem-online-w-dniu-14-06-2021/

Warsztat odbywa się poprzez platformę ZOOM i będzie tłumaczone symultanicznie. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby móc korzystać z wszystkich funkcji programu zoom podczas naszego forum, należy zainstalować program zoom https://zoom.us na swoim sprzęcie.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Centrum Usług i Doradztwa Euroregionu POMORZE W Neubrandenburgu

tel. +49395 3511938/43

E-mail: sbc.neubrandenburg@pomerania.net