Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Zaproszenie na bezpłatne polsko-niemieckie seminarium online pn. „Delegowanie polskich pracowników za zachodnią granicę"

14 czerwiec 2021, 13:10 (wiek: 3 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na polsko-niemieckie seminarium online pn. „Delegowanie polskich pracowników za zachodnią granicę", które odbędzie się w dniu 29.06.2021 r., w godzinach 10:00 – 13:00. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP delegujących pracowników do pracy za granicę, osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowo-płacowe w firmie, właścicieli i pracowników biur rachunkowych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pan Mariusz Makowski doradca podatkowy, trener prowadzący szkolenia z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego, ekspert w zakresie opodatkowania dochodów osiąganych przez Polaków za granicą oraz przez cudzoziemców w Polsce. Autor m.in.:

  • „Delegowanie pracowników za granicę. Poradnik Gazety Prawnej 5/2021”,
  • „Rozliczanie dochodów zagranicznych. Poradnik Gazety Prawnej 2/2020”,
  • „Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach w 2018 r.", Infor 2018,

oraz kilkudziesięciu artykułów o tematyce podatkowej (podatki.pl, Ekspert Księgowy).

W załączniku znajdą Państwo program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 25.06.2021 r. Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Seminarium będzie tłumaczone symultanicznie i odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.