Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

3. Forum Praktyczne Elektromobilności Berlin-Brandenburg

27 lipiec 2021, 10:50 (wiek: 3 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

W imieniu SBC Strausberg chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na 3. Forum Praktyczne Elektromobilności Berlin-Brandenburg, które odbędzie się 27 sierpnia 2021 r. na lotnisku w Strausbergu. Temat tegorocznego forum brzmi: „Elektromobilność w ujęciu gminnym“.

W tym roku po raz pierwszy Forum będzie również platformą polsko-niemieckiej wymiany doświadczeń z zakresu wdrażania rozwiązań elektromobilnych.
Podczas wydarzenia w ujęciu lokalnym omówione zostanie szerokie spektrum zagadnień z zakresu elektromobilności, tj. infrastruktura do ładowania, adaptacja taboru pojazdów, możliwości finansowania, opłacalność.
Dzięki wystąpieniom i prezentacjom specjalistów z Polski i z Niemiec, a także dzięki towarzyszącej wydarzeniu wystawie pojazdów elektrycznych, zyskają Państwo możliwość dogłębnego zapoznania się z tematyką elektromobilności, wymiany poglądów ze specjalistami z branży oraz z przedstawicielami samorządów. Ponadto, uczestnicy Forum będą mogli osobiście przetestować pojazdy elektryczne podczas jazd próbnych na pasie startowym oraz pasie do lądowania lotniska w Strausbergu.

Nasze Forum oferuje Państwu praktyczne informacje, które ułatwią adaptację do wymogów e-mobilności i pozwolą zredukować trudności związane z wdrożeniem odpowiednich rozwiązań. Udział w wydarzeniu to również doskonała okazja do nawiązania nowych, transgranicznych kontaktów.

Forum Praktyczne Elektromobilności Berlin-Brandenburg
Elektromobilność w ujęciu gminnym

termin: 27.08.2021
godzina: 09.00 – 15.00 (od 15.00 część otwarta)
miejsce: Lotnisko w Strausbergu, Niemcy (60 km od granicy z Polską)
język wydarzenia: niemiecki i polski (tłumaczenie symultaniczne)

wskazówka: Ze względu na pandemię koronawirusa ilość uczestników jest w tym roku ograniczona, dlatego sugerujemy rezerwowanie miejsc z wyprzedzeniem.

Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod poniższym linkiem:
https://sbcud.net/forum-praktyczne-elektromobilnosci-27-08-2021/
Serdecznie zapraszamy!