Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Zaproszenie na bezpłatne seminarium online pn. „Zmiany w kodeksie pracy"

02 wrzesień 2021, 13:24 (wiek: 3 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zmiany w kodeksie pracy",które odbędzie się w dniu 16.09.2021 r., w godzinach 10:00 – 13:00. Seminarium skierowane jest do kierowników, menedżerów, działów kadr i płac oraz działów personalnych, właścicieli i pracowników biur rachunkowych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.
Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu aktualnie wprowadzonych i planowanych zmian w prawie pracy w 2021 roku.

Seminarium poprowadzi Aldona Wiejak-Głuszko - prawnik, specjalista ds. prawa pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ukończyła aplikację sądową. Od 14 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie prawa pracy. Doświadczenie nabyła, pracując jako specjalista w Państwowej Inspekcji Pracy. Sporządzała opinie prawne i stanowiska w sprawach kierowanych do tej instytucji. Prawo pracy to dla niej przede wszystkim praktyka, a także główny przedmiot zainteresowań zawodowych. Zajmuje się obsługą prawną pracodawców. Jest w stanie doradzić, w jaki sposób wyeliminować ryzyko pojawienia się nieprawidłowości w firmie. Udziela pracownikom porad dotyczących dochodzenia praw pracowniczych i egzekwowania swoich należności.

W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14.09.2021 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

Serdecznie zapraszamy!