Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Seminarium online pn. „Kontrola przestrzegania prawa pracy".

16 luty 2022, 14:44 (wiek: 2 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Kontrola przestrzegania prawa pracy", które odbędzie się w dniu 01.03.2022 r., w godzinach 10:00 – 14:00.

Seminarium dedykowane jest do osób, które na co dzień zajmują się tematyką prawa pracy i zatrudnienia niepracowniczego, w szczególności pracownicy działów kadr i płac, kadra kierownicza, pracownicy działów prawno-organizacyjnych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy w zakresie prawidłowego stosowania przepisów prawa pracy, zasad wszczynania oraz prowadzenia kontroli inspektora pracy oraz uzyskanie wiedzy w zakresie zasad prawidłowego prowadzenia dokumentacji pracowniczej.

Seminarium poprowadzi Janusz Białka - prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych w zakresie prawa pracy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ekspert w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa związkowego i prawa o wykroczeniach. W latach 1994-2007 zawodowo związany z Państwową Inspekcją Pracy.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rejestracji online dostępny pod adresem: https://sbcud.net/events/seminarium-online-kontrola-przestrzegania-prawa-pracy/?occurrence=2022-03-01

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu: 28.02.2022 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

Serdecznie zapraszamy!