Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Seminarium on-line pn. „Asertywność jako klucz do zwiększenia osobistej efektywności oraz skuteczności w biznesie”

06 kwiecień 2022, 13:58 (wiek: 2 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

W imieniu Urzędu Miejskiego w Koszalinie oraz Centrum Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na bezpłatne, polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Asertywność jako klucz do zwiększenia osobistej efektywności oraz skuteczności w biznesie”, które odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2022 r. w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Szymon Nęcki z firmy Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. - trener biznesu, psycholog, który specjalizuje się we wspieraniu doświadczonych profesjonalistów, oczekujących praktycznej wiedzy, gotowej do zastosowania w złożonych procesach biznesowych. W ramach swojej działalności projektuje i wdraża programy szkoleniowe i doradcze z zakresu kompetencji menedżerskich, szczególnie tych związanych ze skuteczną komunikacją, negocjacjami i sprzedażą b2b.

Szkolenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych podniesieniem kompetencji w zakresie asertywnej komunikacji w relacjach zawodowych. Program został skonstruowany tak, by uczestnicy poznali narzędzia i techniki asertywne, przydatne w wielu obszarach codziennej pracy zawodowej i prowadzenia biznesu.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 10.04.2022 r. poprzez formularz rejestracji online. Rejestracja on-line na stronie: https://sbcud.net/events/7494/?occurrence=2022-04-12

Serdecznie zapraszamy!