Projekt dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Seminarium online: ZMIANY W PODATKACH 2022

16 maj 2022, 12:24 (wiek: 2 lat) Kategoria: Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zmiany w podatkach 2022″, które odbędzie się w dniu 09.06.2022 r., w godzinach 9:30 – 14:30.

Seminarium dedykowane jest do pracowników działów finansowych, księgowości, osób prowadzących biura rachunkowe oraz wszystkich zainteresowanych tematyką podatków. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat uchwalonych, jak i planowanych zmian w prawie podatkowym wchodzących w życie w 2022 roku.

Seminarium poprowadzi Pani Joanna Patyk–Doradca podatkowy, prawnik, posiadająca 14-letnie. Doświadczenie w zakresie podatków zdobyła pracując w kancelarii prawno-podatkowej oraz międzynarodowej firmie konsultingowej. Obecnie właścicielka Kancelarii Podatkowej. Specjalistka w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w tym rozliczeń transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi -Transfer Pricing oraz podatku u źródła, podatku od towarów i usług. Współautorka książek: „Dokumentacja VAT”, „Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych” oraz autorka licznych publikacji prasowych.

Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę internetową: https://sbcud.net/events/zmiany-w-podatkach-2022/?occurrence=2022-06-09

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu: 06.06.2022 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

 

 


Pliki:
program_06.pdf208 K