Zaproszenie

13 wrzesień 2018, 12:08 (wiek: 1 lat)

W dniu 26 września 2018 roku Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie w ramach realizowanego projektu pn. „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo – Doradczych w Euroregionie Pomerania wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interreg V A” (Nr projektu INT 6) organizuje szkolenie

pn. „Pierwsza pomoc w przedsiębiorstwie”.

Szkolenie poprowadzi doświadczony ratownik medyczny Pan Remigiusz Jankowski, prowadzący firmę Usługi Medyczne i Ochrony "Re-Med" Remigiusz Jankowski, która bardzo prężnie działa na terenie województwa zachodniopomorskiego, świadcząc usługi ratownictwa i ochrony podczas licznych imprez i wydarzeń plenerowych itp.

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców, pracowników fizycznych, osób zajmujących się w przedsiębiorstwi pierwszą pomocą oraz do osób zainteresowanych tematyką.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 09:00-15:00 w Sali konferencyjnej Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie, ul. Szymanowskiego 17, II piętro.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: mb@parseta.org.pl lub zgłoszenie telefoniczne pod nr telefonu: 94 311 35 49.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 19.09.2018r.Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie zapraszamy

 

 

Projekt współfinansowany ze środków EFRR (INTERREG V A)