X Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2019. Polsko – Niemieckie Spotkania Integracyjne

02 wrzesień 2019, 07:29 (wiek: 2 lat)

X Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2019. Polsko – Niemieckie Spotkania Integracyjne.

Miło nam poinformować że Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie otrzymał dofinansowanie na zorganizowanie „X Międzynarodowego Rajdu Rowerowego 2019. Polsko – Niemieckie Spotkania Integracyjne”.

Rajd odbędzie się w dniach 20-21.09.2019 na trasie KARLINO – RYMAŃ – KARLINO.

Uczestnicy spotykają się przed Halą Sportową „Homanit Arena” w Karlinie od godziny 10.00 w celu weryfikacji listy startowej. Otwarcie Rajdu 11.00, Start Rajdu 11.20. Jednocześnie Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty wraz z Gminą Karlino włączają się do akcji w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Mobilności. Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu jest organizowany każdego roku w połowie września. Celem działań jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny czyli łączenie różnych gałęzi transportu. Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”.

Zapisy na Rajd odbywać się będą drogą elektroniczną poprzez stronę internetową www.parseta.org.pl i rozpoczną się o godzinie 12.00  w dniu 2 września 2019.

 

Link zapisy: nabór zakończono.

 

Uczestnictwo w Rajdzie jest bezpłatne. Wszystkie szczegóły dotyczące rajdu znajdziecie Państwo w Regulaminie Rajdu i Programie Rajdu, które są do pobrania poniżej.

 

„X Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2019. Polsko - Niemieckie Spotkania Integracyjne” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).