"Wypocznij w Gminie Ustronie Morskie" - Wójt Gminy Bernadeta Borkowska zaprasza!!!!!!

19 maj 2020, 09:11 (wiek: 337 dni)

Wójt gminy Ustronie Morskie Bernadeta Borkowska, wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji w kraju, zaprasza do udziału w akcji "Wypocznij w gminie Ustronie Morskie". W ramach zaplanowanych działań pragniemy utworzyć bazę obiektów noclegowych, restauracji i barów a także atrakcji turystycznych, które mogą i chciałyby przygotować pakiet dla turystów z całego kraju, przygotowując specjalną ofertę noclegową, zniżkowe menu lub vouchery a także wejściówki do atrakcji.

 

Gmina Ustronie Morskie chce wspierać lokalnych przedsiębiorców i pomóc im w trudnych czasach. Kampania propagująca akcję specjalną będzie skierowana do turystów w całym kraju. Przygotowanie specjalnej oferty, może okazać się prawdziwym impulsem i dobrą promocją w nadchodzącym czasie.

W związku z tym prosimy Państwa o zamieszczenie informacji o możliwości zgłoszenia się w naszej akcji lokalnych przedsiębiorców.

Baza firm uczestniczących w akcji będzie dostępna na stronie urzędu gminy oraz w mediach społecznościowych i będzie aktualizowana na bieżąco.

Informacja zgłoszonego obiektu noclegowego, restauracji lub atrakcji powinna zawierać:

- dokładny adres (nazwa obiektu, województwo, miejscowość, ulica, strona www),

- proponowany rodzaj oferty, pakietu, wejściówki,

- osobę do kontaktu z obiektu wraz z adresem mailowym oraz ew. nr telefonu

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres turystyka@ustronie-morskie.pl w temacie wpisując "Wypocznij w gminie Ustronie Morskie".

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji !!!!!