XIX SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW – najważniejsze spotkanie łączące liderów samorządu, finansów i biznesu

24 sierpień 2021, 12:00 (wiek: 348 dni)

Serdecznie zapraszamy Państwa na XIX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów. Najbliższa edycja wydarzenia to 2 dni pełne merytorycznych dyskusji podczas 11 równoległych konferencji tematycznych:
1. Kongres Skarbników
2. Modernizacja Ciepłownictwa
3. Zamówienia Publiczne
4. Zjazd Sekretarzy
5. Miasto Przyszłości
6. Gospodarka komunalna i ochrona środowiska
7. Nowoczesna szkoła
8. Zarządzanie kryzysowe, cyberbezpieczeństwo, zdrowie
9. Forum Przewodniczących Rad
10. Audyt w JST
11. Głos Gmin Wiejskich.

Wśród uczestników Forum, których jest każdorazowo ponad 1000, obecni są włodarze województw, powiatów, miast i gmin, radni, skarbnicy, sekretarze oraz wyżsi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci branżowi. Ponadto oczywiście obecni będą przedstawiciele świata finansów i biznesu, ponieważ jednym z podstawowych celów Forum jest, aby samorządowcy mieli możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi i najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe dla realizacji celów, strategii i zadań o charakterze lokalnym.
Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia dodatkowe, takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, podczas której uhonorujemy laureatów rankingów „Wspólnoty”, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne, meeting roomy oraz koncert Gwiazdy Wieczoru - Patrycji Markowskiej z Zespołem. Szampańska zabawa do białego rana gwarantowana!

Organizatorem wydarzenia jest spółka Municipium, wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, Współgospodarzem jest Miasto Katowice.

Więcej informacji na temat Forum oraz link do rejestracji znajdziecie Państwo na: www.samorzadoweforum.pl
Kontakt do organizatora: konferencje@municipium.com.pl
Do zobaczenia w Katowicach!