XI Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2022. Polsko - Niemieckie Spotkania Integracyjne

20 czerwiec 2022, 12:23 (wiek: 2 lat)

Już po raz jedenasty Związek Miast i Gmina Dorzecza Parsęty był organizatorem dwudniowego Międzynarodowego Rajdu Rowerowego, który odbył się 26-27 maja br. Uroczystego otwarcia rajdu dokonał Przewodniczący Zarządu Pan Waldemar Miśko. Mimo początkowo niesprzyjających warunków pogodowych, po omówieniu trasy i warunków bezpieczeństwa, wszyscy ruszyli na trasę. Trasa rajdu prowadziła od Karlina do Rymania urokliwymi zakątkami Dorzecza Parsęty. Po dotarciu do miejsca zakwaterowania w Rymaniu, na uczestników czekał ciepły posiłek, a wieczorem odbyła się impreza integracyjna z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników. W rajdzie uczestniczyło 140 osób.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w rajdzie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym profilu na Facebook-u.

„XI Międzynarodowy Rajd Rowerowy 2022. Polsko - Niemieckie Spotkania Integracyjne” odbył się dzięki dofinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).